• Filozofia Active Place

  Klub Fizjoterapeutyczny Active Place to pierwszy tego typu ośrodek w Polsce. Naszą misją jest stworzenie miejsca, w którym nie tylko zaoferujemy najwyższej jakości zabiegi, ale także wspólnie zadbamy o kształtowanie prawidłowej postawy ciała - a więc łączymy fizjoterapię z aktywnością fizyczną. Poznaj nas!

  Więcej

 • Poznaj naszych fizjoterapeutów

  Nasi fizjoterapeuci to ludzie z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami potwierdzonymi licznymi certyfikatami. Dzięki temu osiągamy tak wysoką skuteczność i satysfakcję naszych pacjentów.

  Więcej

 • Zapraszamy na diagnostykę Medi Mouse. Jest to bezpieczne, bezinwazyjne, a przede wszystkim skuteczne badanie, dzięki któremu otrzymujemy trójwymiarowy obraz kręgosłupa. Pozwoli to na wykrycie przyczyn problemów na wczesnym etapie oraz dopasowanie leczenia do zdiagnozowanych schorzeń.

  Więcej

Dzieci i młodzież
Dorośli
Zajęcia równoległe

Aktualności

Nowa terapia - mięśni dna miednicy

2017-05-20
Zapraszamy na nowy rodzaj leczenia dedykowany naszym Pacjentkom - terapię mięśni dna miednicy (mięśni Kegla), które odpowiadają między innymi za utrzymywanie moczu w pęcherzu.

Bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutą

2017-04-11
Zapisy na bezpłatne konsultacje 

Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą, dzięki której możemy zagwarantować Państwu najwyższy standard obsługi. W skład naszej oferty wchodzi, między innymi:

 • Diagnostyka Medi Mouse – badanie nowoczesnym urządzeniem Medi Mouse pozwalające na szybką, bezinwazyjną, bezbolesną i dokładną analizę kręgosłupa pozwalającą na wykrycie jego wad i dostosowanie odpowiedniej terapii.
 • Terapia manualna – diagnozowanie i leczenie zaburzeń strukturalnych narządu ruchu (stawy, nerwy, mięśnie). Fizjoterapeuci lokalizują zaburzone struktury, analizują stopień uszkodzenia i przyczyny pojawiania się problemów, a następnie dopasowują odpowiednią metodę leczenia.
 • Rehabilitacja dzieci, niemowląt i młodzieży – dogłębna analiza i dobór odpowiednich technik fizjoterapeutycznych na zażegnanie problemu. Możliwość zarówno terapii indywidualnej, jak i zajęć grupowych.
 • Rehabilitacja i terapia dla dorosłych – zajęcia indywidualne z fizjoterapeutą pozwalają na pozbycie się bólu, korektę wad postawy, przywrócenie funkcji ruchowych. Prowadzimy także zajęcia grupowe m.in. Zdrowy kręgosłup, Trening 3w1, Aktywna para, Fit senior.
 • Integracja sensoryczna – diagnoza i rehabilitacja zaburzeń procesów integracji zmysłowej. Integracja sensoryczna podlega rehabilitacji, a specjaliści dobierają odpowiednią technikę w oparciu o wywiad, obserwację kliniczną funkcji neurofizjologicznych i inne testy.
 • NDT Bobath – pomaga we wszechstronnym rozwoju niemowlętom mającym kłopoty z napięciem mięśniowym, asymetrią ułożenia lub tym, które urodziły się przedwcześnie i aby dogonić swoich rówieśników, potrzebują odpowiedniej pomocy specjalistycznej.
 • Badanie noworodka – nasi specjaliści przeprowadzają kompleksowe badania noworodków, które pozwalają na wykrycie nieprawidłowości w rozwoju lub funkcjonowaniu noworodka. Wczesna diagnoza i szybka terapia pomagają uporać się z problemem i zapewnić dziecku najlepsze szanse na prawidłowy rozwój.

Zapraszamy na nasze zajęcia osoby dorosłe i dzieci z Warszawy (m.in. Białołęka, Tarchomin, Nieporęt, Targówek, Marki, Bródno) oraz z całej Polski.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)