Czy wiesz, że odpowiednio dobrane ćwiczenia fizyczne wzmacniają relacje między ludźmi, budują zaufanie oraz są wspaniałą odskocznią od codzienności?

 

Tak! Wszyscy szukamy miejsca, w którym zapomnimy chociaż na chwilę o całym Świecie. Przez moment wrócimy wspólnie do czasów, które pamiętamy z młodzieńczych lat - beztroskich i szalonych:) 

 

Zajęcia aktywna para mają na celu poprawę krążenia, kondycji, postawy ciała oraz spalanie tkanki tłuszczowej. Ale równie istotne jest dla nas budowanie wspaniałej atmosfery, wzajemne poznawanie się i motywowanie. Z jednej strony przyjemny wysiłek, z drugiej uczucie bliskości i więzi spowodują, że będziecie odliczać godziny do kolejnych zajęć:) Podczas treningu korzystamy z różnego rodzaju sprzętu sportowego - jak chociażby bieżnie, orbitreki, bosu, taśmy i piłki rehabilitacyjne, aby każde zajęcia Was zaskakiwały. Dodatkowo wykorzystujemy elementy jogi i pilatesu.

U nas ważne jest, aby nauczyć partnera prawidłowości wykonywanych ćwiczeń u drugiej osoby więc ma w ten sposób możliwość spojrzenia na ciało z różnej perspektywy. Zauważyliśmy, że przekłada się to później na jakość wykonywania jego treningu, gdyż wspólny wysiłek jest dużo przyjemniejszy i daje dużo lepsze rezultaty. Doping drugiej osoby powoduje, że zwiększa się zaangażowanie i systematyczny udział w zajęciach, a same ćwiczenia wzmacniają poczucie wzajemnego zaufania i zrozumienia.

 

Do uczestniczenia w naszych zajęciach zapraszamy z bliską nam osobą - może to być mąż/żona, partner, koleżanka lub kolega. Oczywiście zapraszamy do przyjścia z dziećmi, ponieważ w ramach treningu równoległego, w sali obok obywać się będą dla nich ćwiczenia.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)