Najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych Pacjentów - od momentu przyjazdu do naszego Klubu Fizjoterapeutycznego, aż do zakończenia zajęć. 

Podmiot leczniczy

Nasz ośrodek spełnił wyśrubowane kryteria, aby stać się podmiotem leczniczym. Dzięki temu zyskują Państwo dodatkową pewność, że posiadamy odpowiednie kwalifikacje.

Każdy podmiot mogą Państwo zweryfikować w prosty sposób - korzystając z wyszukiwarki na Stronie Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.

Monitoring

Sale do zajęć grupowych, jak i sama recepcja są monitorowane. Cenią to zwłaszcza rodzice naszych najmłodszych pacjentów. Mogą oni obserwować swoje pociechy podczas ćwiczeń na ekranie w poczekalni, delektując się przy tym smakiem pysznej kawy lub herbaty. Dzięki temu mają poczucie komfortu, a także obserwują profesjonalizm naszych fizjoterapeutów oraz przebieg zajęć.

Sale do ćwiczeń grupowych i gabinety

Każda z sal ma specjalnie dobrane wykładziny, które zapewniają bezpieczeństwo podczas zajęć. Niejednokrotnie zła sprężystość podłoża może powodować uszkodzenia mechaniczne lub kontuzje. U nas bezpieczeństwo jest najważniejsze - stąd inna jest chociażby sprężystość podłoża w sali zajęć grupowych dla dzieci (u których stawy dopiero się kształtują) inna w sali dla dorosłych, a jeszcze inne podłoże jest w gabinetach.

Sprzęt

Wykorzystujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt sportowy i rehabilitacyjny dostarczany przez firmy, z którymi współpracujemy od wielu lat. Urządzenia posiadają odpowiednie atesty, a przede wszystkim zostały przez nas sprawdzone pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa.

Diagnostyka

Bezpieczeństwo nie ogranicza się wyłącznie do fizycznego zabezpieczenia obiektu. Przed rozpoczęciem zajęć nasi Klubowicze przechodzą specjalistyczne badanie diagnostyczne, aby zajęcia miały odpowiedni profil i obciążenie. Wykorzystujemy tutaj najnowocześniejszy sprzęt Medi Mouse uzupełniony testami funkcjonalnymi i wywiadem fizjoterapeutycznym,

Fizjoterapeuci

O doświadczeniu i profesjonalizmie naszych fizjoterapeutów mogą Państwo poczytać tutaj. Natomiast jednej rzeczy mogą być Państwo pewni - zajęcia prowadzą ludzie z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami potwierdzonymi licznymi certyfikatami. Dzięki temu osiągamy tak wysoką skuteczność i satysfakcję naszych pacjentów.

Parking

Przed Ośrodkiem znajduje się duży parking, który objęty jest monitoringiem z poziomu recepcji. Pozwala to na szybki i wygodny dojazd na zajęcia samochodem z innych dzielnic, jak Targówek, Bielany Bródno, czy miejscowości - np. Nieporętu, Legionowa, Radzymina. Wejście wyposażone jest w podjazd dla niepełnosprawnych.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)