Mama i dziecko po porodzie są nierozłączni. W związku z tym te zajęcia to świetny sposób na aktywne spędzenie razem czasu. Uczestniczenie w naszych zajęciach to same korzyści zarówno dla kobiety, jak i dziecka. Mamie zapewniamy szybki powrót do formy po porodzie, wzmocnienie mięśni kręgosłupa, brzucha i dna miednicy, a dziecku dobrą zabawę.


Kiedy zacząć ćwiczyć?
Zapraszamy na zajęcia od 6 tygodnia po porodzie naturalnym i od 12 tygodnia po cesarskim cięciu.


Jak wyglądają zajęcia?
Przebieg zajęć dostosowujemy do potrzeb mamy i dziecka. Staramy się aby kobieta miała kontakt ze Swoim Skarbem podczas ćwiczeń i angażowała go do współpracy. Natomiast każde dziecko jest inne i nie zawsze się to będzie udawało, ale jesteśmy na to przygotowani. Dziecko na pewno nie będzie się nudziło i nie będzie przeszkadzało mamie w kształtowaniu prawidłowej sylwetki i powrocie do zdrowia. Czekają na niego różnego rodzaju zabawki oraz zabawy, a także pogodni fizjoterapeuci:)

 

Pamiętajmy też, że niezwykle ważny jest szybki powrót do zdrowia psychicznego, po tak gigantycznym i wspaniałym wysiłku. U niektórych kobiet mogą pojawić się objawy depresji poporodowej. Dzięki odpowiednio dobranemu treningowi pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, uda nam się to razem przezwyciężyć, a jako mama znów poczujesz się pełna energii i sexi:)

     

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)