Active Place to klub pierwszy w Polsce Klub Fizjoterapeutyczny - łączący w sobie profesjonalne usługi diagnostyczne, zabiegi lecznicze oraz zajęcia profilaktyczne. Stworzony został specjalnie z myślą o całej rodzinie, która chce zapobiegać dysfunkcjom ciała, a także aktywnie spędzać czas w niepowtarzalnej, sportowej atmosferze. Zróżnicowany grafik zajęć grupowych, nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów pomogą dziecku w jego prawidłowym rozwoju fizycznym, a rodzicom w utrzymaniu dobrej kondycji i zdrowego kręgosłupa.

Brak ruchu to jedna z głównych przyczyn pogłębiającego się problemu cywilizacyjnego jakim są wady postawy ciała, nadwaga i otyłość wśród dzieci i młodzieży, które w przyszłości doprowadzają do zaburzeń wzrostu kostnego, rozwoju chorób krążka międzykręgowego, znacznej asymetrii napięć mięśniowych, bólu kręgosłupa i wielu innych. Aktywność fizyczna jest bardzo ważna w profilaktyce i leczeniu tych nieprawidłowości. Jest ona niezbędna do utrzymania sprawności kręgosłupa oraz prawidłowej postawy. Dodatkowo zrównoważony rozwój postawy ciała jest bezpośrednio powiązany z komfortem życia w wieku młodzieńczym oraz dorosłym. Efektem zajęć jest więc nie tylko poprawa zdrowia, ale również samopoczucia, pewności siebie oraz dobre wyniki w nauce.

 W związku z tym w naszym klubie czas jest tylko na aktywność. Dzięki naszym zajęciom wypracujemy u dzieci prawidłową sylwetkę, wprowadzimy prawidłowe nawyki postawy ciała i odżywiania, a stosując nowoczesny sprzęt diagnostyczny będziemy monitorować ich postępy. Stworzymy naszym dzieciom warunki, w których zajęcia dają radość, stają się dobrą zabawą, a nie narzuconym obowiązkiem.

Pamiętajmy, że dzieci biorą z nas przykład dlatego członkostwo w naszym klubie to nie tylko same korzyści dla naszych pociech, ale również dla dorosłego. Podczas aktywnego spędzania czasu przez twoje dziecko, zapraszamy na zajęcia grupowe odbywające się równolegle. Aktywny rodzic to aktywne dziecko.

Zapewniamy zdrowy i aktywny, zdrowy styl życia całej rodzinie!

Co nas wyróżnia

Aktywność jest niezwykle istotna, o czym wszyscy już doskonale wiemy. Jednak powstaje pytanie - jaka dyscyplina sportu jest najlepsza dla nas i dla naszych dzieci?  Pamiętajmy, że czy to wyczynowe, cz też amatorskie uprawianie większości ćwiczeń przynosi wspaniałe efekty, jednak powstają też kontuzje czy pewne nawyki ruchowe i cechy psychomotoryczne, które nie zawsze są prawidłowe. Dlatego tak istotne jest podejście całościowe nastawione na budowanie właściwej postawy ciała.Dzięki temu mamy pewność, że kształtujemy wspaniałą sylwetkę i zapewniamy sobie komfort fizyczny i psychiczny w przyszłości.

Pracownicy Active Place to nie tylko pasjonaci sportu - to przede wszystkim wykwalifikowani fizjoterapeuci, którzy specjalizują się w diagnozie, leczeniu oraz profilaktyce wad postawy. Pomogą Ci w ocenie mocnych stron Twoich i Twoich dzieci oraz wskażą obszary, nad którymi warto jest pracować. I w taki sposób będą dobierane ćwiczenia.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy unikalny program, który powiązany jest okresowymi badaniami z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu diagnostycznego. Pozwala to naszym specjalistom na zwrócenie szczególnej uwagi podczas zajęć na poszczególne partie ciała naszych klubowiczów.

U nas nikt nie będzie się nudził - dzięki odpowiedniemu programowi każdy jest w ruchu. Oferujemy zajęcia fizyczne dla dzieci oraz dla dorosłych odbywające się równolegle. Program dedykowany dla rodziców jest czymś wyjątkowym – łączy w sobie elementy jogi, pilatesu, jak również specjalistyczne ćwiczenia poprawiające siłę i wytrzymałość mięśni szkieletowych. Naszym celem jest nie tylko lepsze samopoczucie, ale przede wszystkim wczesne korygowanie pojawiających się wad, dzięki czemu dłużej możemy cieszyć się dobrym zdrowiem.

Pamiętajmy, że nasze zajęcia to nie tylko dobra zabawa dla całej rodziny oraz wspaniały sposób spędzania wolnego czasu, ale przede wszystkim wyspecjalizowane ćwiczenia budujące prawidłową postawę ciała.  Opieka wykwalifikowanej i przede wszystkim doświadczonej kadry specjalizującej się w diagnozie i korektach wad postawy, przynosi wspaniałe efekty – przekonaj się o tym!

Poznaj naszych fizjoterapeutów.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)