Naszym celem, poza praktyką fizjoterapeutyczną i rehabilitacyjną, jest promowanie zdrowego stylu życia, wspieranie rodziców, dzieci oraz młodzieży w kształtowaniu prawidłowej postawy ciała. Pomagamy także poprzez wspieranie lokalnych i ogólnopolskich inicjatyw.

Lokalnie bierzemy udział w spotkaniach, warsztatach i piknikach, które odbywają się na Białołęce, Tarchominie, Targówku, Bródnie oraz okolicznych dzielnicach. Promujemy nasze wartości, budujemy świadomość rodziców i młodzieży, a także szkolimy w zakresie rehabilitacji i profilaktyce wad postawy.

Aby sprawdzić, gdzie możesz nas spotkać - zajrzyj na nasz fanpage.

Wspieramy także szersze akcje, gdyż Active Place to przede wszystkim grupa świadomych i aktywnych osób, które także prywatnie angażują się w wiele inicjatyw. 

Pomagamy naszej przyjaciółce Poli Krzywickiej :) - cały przychód ze sprzedaży ciepłych napojów w klubie przekazujemy na jej subkonto w Fundacji "Mam Serce". Tak więc zapraszamy na kawkę lub herbatkę :)

                                                                        Active Place pomaga fundacji Mam Serce

 

Od początku istnienia klubu, czyli od maja 2016 roku wspieramy działalność Stowarzyszenia Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. Przed świętami Bożego Narodzenia zamawiamy wyroby ceramiczne, które wykonują niewidome dzieci. Za wynagrodzenie z naszej strony Ośrodek zyskał, między innymi, część funduszy na przybory do nauki dla dzieci niewidomych, kolonie integracyjne, obozy sportowe oraz nowy samochód  - Ford Transit Custom.

                                                                                              

Chcemy być jak najbliżej Was, aby promować zdrowy tryb życia, duży nacisk kładziemy na pracę z dziećmi, gdyż to właśnie ten okres jest krytyczny dla całego naszego późniejszego życia. Od samego początku istnienia Klubu gościliśmy na licznych piknikach na Białołęce, Bródnie, Targówku, Tarchominie, Legionowie i Radzyminie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Jest to też dla nas wspaniała nauka i możliwość poznania potrzeb naszych sąsiadów. Poniżej garść fotek:)

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)