Zajęcia równoległe – rodzice i dzieci

Dbaj o to, co masz najcenniejsze – zdrowie i czas.

Ćwicz wspólnie z dzieckiem

Wszystkim, którzy chcą ćwiczyć całymi rodzinami, bądź chcą aktywnie wykorzystać czas zajęć, czy terapii dziecka, lub rodzica, proponujemy zajęcia równoległe dla rodziców i dzieci lub dzieci w różnym wieku o tej samej godzinie, tylko na innej sali i z innym prowadzącym terapeutą.

Korzyści z takich zajęć są obopólne, rodzice i dzieci, albo rodzeństwo nie muszą na siebie wzajemnie czekać oraz wspólnie dbają o prawidłową sylwetkę i właściwe nawyki dnia codziennego

REZERWACJA WIZYTY

Zadzwoń lub napisz do nas.

Zaletą równoległego uczestnictwa w zajęciach jest:

  • zacieśnianie więzi z dzieckiem,
  • wzajemne motywowanie się,
  • dawanie dobrego przykładu dziecku.

Pamiętajmy, że dziecko od najmłodszych lat obserwuje nas – rodziców i szybko zaczyna naśladować obserwowane wzorce zachowań. Dlatego tak istotne jest wskazanie, jak ważne dla późniejszego komfortu życia jest zadbanie o odpowiednio ukształtowaną postawę ciała. Same zajęcia dla rodziców mogą być np. momentem wyciszenia po intensywnym dniu pracy, poprzez połączenie ćwiczeń profilaktycznych z elementami jogi i pilatesu. Tak jest w przypadku treningu zdrowy kręgosłup. Aby nie dekoncentrować dzieci, zajęcia dla rodziców w formie terapii indywidualnej, bądź zajęć grupowych prowadzone są w innej sali lub gabinecie.

Kolejną zaletą są tańsze karnety!

Im więcej osób ćwiczy z rodziny, tym większe dajemy zniżki na zajęcia grupowe. Każda dodatkowa spokrewniona osoba otrzymuje 5% zniżki w karnecie.