Poprosiliśmy naszych pacjentów, aby wypełnili ankietę dotyczącą poziomu zadowolenia z poziomu świadczonych usług. Badaniem objęliśmy do tej pory 15% pacjentów. Wyniki nas bardzo pozytywnie zaskoczyły. 

 

Zgodnie z międzynarodową metodologią NPS, 100% pacjentów jest zadowolonych z naszych usług, a 88,9% aktywnie je poleca (wskaźnik Net Promoter Score wynosi 77,8)! Jest to wynik rekordowy, za który dziękujemy. Dajemy z siebie wszystko, aby utrzymać ten poziom!

 

Bardzo skrupulatnie prowadzimy badania. Od początkowej diagnozy, poprzez okresową weryfikację, aż do utrzymania rezultatów po zakończeniu leczenia. W okresie 1 miesiąca u 62% pacjentów dostrzegalna jest wyraźna poprawa wynikająca z prowadzonych przez nas zajęć. W okresie 3 miesięcy wskaźnik ten wzrasta do 91,5%!

Prowadzimy ćwiczenia w unikalnej formule zajęć równoległych, o których mogą Państwo więcej przeczytać tutaj.

 

Niezwykle wysoką jakością i skutecznością charakteryzują się także zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży (diagnostyka, rehabilitacja i leczenie wad postawy oraz integracja sensoryczna) oraz dorosłych, zwłaszcza terapia manualna. Prowadzona jest przez wybitnego fizjoterapeutę Daniela Karaszewskiego. Z opiniami o nim, w niezależnym serwisie znanylekarz.pl, mogą Państwo zapoznać się tutaj

 

Uzyskujemy też wspaniałe rezultaty w pracy z dziećmi w formie zajęć profilaktycznych, które są nieporównywalnie bardziej zaawansowane i skuteczne od tradycyjnych zajęć korekcyjnych.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)