Wszystkim,  którzy chcą ćwiczyć całymi rodzinami, bądź chcą aktywnie wykorzystać czas zajęć, czy terapii dziecka, lub rodzica, proponujemy zajęcia równoległe dla rodziców i dzieci lub dzieci w różnym wieku o tej samej godzinie, tylko na innej sali i z innym prowadzącym terapeutą.

Korzyści z takich zajęć są obopólne, rodzice i dzieci, albo rodzeństwo nie muszą na siebie wzajemnie czekać oraz wspólnie dbają o prawidłową sylwetkę i właściwe nawyki dnia codziennego.

Zaletą równoległego uczestnictwa w zajęciach jest:

- zacieśnianie więzi z dzieckiem,
- wzajemne motywowanie się,
- dawanie dobrego przykładu dziecku.

Pamiętajmy, że dziecko od najmłodszych lat obserwuje nas - rodziców i szybko zaczyna naśladować obserwowane wzorce zachowań. Dlatego tak istotne jest wskazanie, jak ważne dla późniejszego komfortu życia jest zadbanie o odpowiednio ukształtowaną postawę ciała. Same zajęcia dla rodziców mogą być np. momentem wyciszenia po intensywnym dniu pracy, poprzez połączenie ćwiczeń profilaktycznych z elementami jogi i pilatesu. Tak jest w przypadku treningu zdrowy kręgosłup. Aby nie dekoncentrować dzieci, zajęcia dla rodziców w formie terapii indywidualnej, bądź zajęć grupowych prowadzone są w innej sali lub gabinecie.

Kolejną zaletą są tańsze karnety!

Im więcej osób ćwiczy z rodziny, tym większe dajemy zniżki na zajęcia grupowe. Każda dodatkowa spokrewniona osoba otrzymuje 5% zniżki w karnecie.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)